Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima

Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
Bitiyor
Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima

Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima

Arctic Air Ultra Mini Masaüstü Soğutucu Fan
KULLANIMA BAŞLAMADAN ÖNCE HAZNEYE SU KOYUP 5 DK BEKLEMELİ VE YERİNDEN OYNATMAMALISINIZ AKSİ TAKDİRDE SU AKMASI OLABİLİR..!!!
Bu masa kliması sayesinde sıcak yaz günlerinde bulunduğunuz her yerde serinleyin. Çalışma masanızın üzerinde akıllıca duracak ve klimasız odalarda oturan meslektaşlarınız sizi kıskanacak.  Bir tank dolduruşunda yaklaşık 6 saat süren klima çalışması.

Fan 3 Hız Modunda  Çalışır.
Usb ile Çalışır.İsterseniz Bilgisayardan dilerseniz Şarj Başlığınız ile kullanabilirsiniz. (Kutu içeriğinde başlık bulunmamaktadır.)
Su Haznesi 8 Saate Kadar Kullanım Sağlar.
Taşınabilir seyahatte kullanılabilir.
Üst su haznesinden su ekleyerek çalıştırabilirsiniz.

Arctic Air Ultra Usb Hava Soğutma Masaüstü Klima Ürün Tanıtım Videosu

Güç :350w
Su Tankı :500 ml
Ürün Boyutu : 17x17x17 cm
Su Tüketim : 4-8 Saat

Paket İçeriği
1 Adet 3 Kademeli Mini Hava Soğutucu Klima
1 Adet Usb Kablo

Kapıda Ödeme Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik467
599,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR