Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Araba Ayna Yağmur Koruyucu

Araba Ayna Yağmur Koruyucu
Araba Ayna Yağmur Koruyucu
Bitiyor
Araba Ayna Yağmur Koruyucu
Araba Ayna Yağmur Koruyucu

Araba Ayna Yağmur Koruyucu

Araba Ayna Yağmur Koruyucu 
Net Görüş, Güvenli Sürüş İçin. Yüksek kaliteli ve esnek yapıdaki araç ayna koruyucu ile aynanızı yağmur, çamur gibi dış etkenlerden koruyun! Yağışlı ve yağmurlu havalarda, araç aynalarında net görüş ile güvenli bir sürüş kalitesi yakalayabilmeniz için araç yan aynalarında kullanabileceğiniz Otomobil Aynası Yağmur Koruyucu! Yağmur koruyucunun uygulaması gayet kolaydır, profesyonellik gerektirmez. Dünyaca kalitesi kanıtlanmış 3M marka yapışkanlı yapısı ile yan aynalarınıza dakikalar içerisinde monte edebilirsiniz.


 

Araba Ayna Yağmur Koruyucu  Özellikleri
Universal yapıdadır, tüm marka ve model araçlarda kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
Toz ve çizilmelere karşı araba dikiz aynaları korur,
Kendinden yapışkanlı kısım sayesinde kolayca yan aynalarınıza uygulayabilirsiniz.
Sağ ve sol ayna olmak üzere aracınızın 2 aynası için 1 çift gönderilmektedir.



 

 

Ayna Yağmurluğu Montajı:
Uygulama yapacağınız ayna yüzeyini toz kalmayacak şekilde temizleyin.
Zeminin kuru olduğuna emin olun. Otomobil yan ayna yağmurluk aparatının 3M yapışkan bantlı bölümünü saç kurutma makinesi gibi hafif ısıtma özelliği olan bir cihazla ısıtın.
Bu sayede yağmur önleyici ayna paneli, yan aynamıza daha sağlam yapışacaktır.
Isıtma işleminden sonra bantı kaldırarak, yan aynamızın üst iç yüzeyine yapıştırın.
Yan aynaya monte ettikten sonra el ile iyice yapışma yüzeyine bastırarak sağlamlaştırın.


 

 

Ürün Ölçüleri: 18 cm x 5,3 cm
Paket İçeriği:
Sağ ve sol dikiz aynaları için birer adet Otomobil Aynası Yağmur Koruyucu

 

Kapıda Ödeme Araba Ayna Yağmur Koruyucu Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Araba Ayna Yağmur Koruyucu
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik291
189,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR