Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Bitiyor
Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Top O Matic Elektrikli S*gara Sarma Makinesi
 
İlk serisine göre dahada geliştirilerek, hem çalışma esnasında alan genişliği hemde uzatma kablolu düğme sayesinde çok daha kullanışlı hale getirildi.
Bazı tütün sarıcılar sol el ile flitre takma sorunu yaşamaktadır. Bu sebep den dolayı çalışma esnasın da makineyi çevirip kullanabilirsiniz.  Ayrıca uzatma kablolu olan tütün doldurma düğmesi sayesinde sağ veya sol el ile dolum yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken butonu sağa yada sola kaydırmak. Yapımında kullanılan, motorun takıldığı makine top o matic kollu S*gara sarma makinesi tütün ayrımı yapmaz. Adıyaman, Bitlis, Van, Tekel, Amerikan, toz, kum dahil olmak üzere her tütünü sorunsuz olarak sarabilirsiniz..
Özel olarak yapılmış flitre takılma ağızlı sayesinde, piyasa da bulunan her çeşit flitre ile sarım yapabilirsiniz. Flitre değiştirmek zorunda da kalmazsınız. Tütün sarım işi yaptığınız firma ile de sıkıntı yaşamazsınız. Piyasada bulunan diğer elektrikli S*gara sarma makineleri, yaylı sistem ile çalışırken, top o matic elektrikli S*gara sarma makinesi t1, kızaklı yani ittirmeli sistem ile çalışıyor. Bu da tütünü dolum esnasında kırmadan, ezmeden, ufalamadan dolduruyor. Sarılan S*garalar da kül dökülme sorunu yaşamazsınız. Ayrıca makine üzerinde bulunan, uzun, kısa flitre ayarı sayesinde de flitrelerin dibinde boşluk veye ucunda fazlalık sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. 
 
Bütün aksamları metal malzemeden yapılmış olan, prof matic elektrikli S*gara sarma makinesi t2, uzun ömürlü çalışma imkanı sağlar. Arıza problemi yaşamadan uzun seneler kullanabilirsiniz. Makinenin diğer bir özelliği ise sürekliliği olması. Yani top o matic elektrikli S*gara sarma makinesi t2 ile 24 saat hiç makineyi durdurmadan sarım yapabilirsiniz. BU da size daha çok sigar sarma imkanı sağlar. Özel olarak yapılmış güçlü motoru sayesinde, sarım esnasın da tütün sıkışma sorunu yaşamazsınız.  Makine ile tütün sarım yaparken, örnek verecek olursa; tütünün içine taş girmesi veya metal bir parçanın aksama zarar vermemesi için, makine üzerine sigorta yapılmıştır. Çok zorlanma esnasında önce sigorta atıyor. Buda makinenin aksamlarına gelecek zararları ortadan kaldırıyor. Makine üzerine takılan güçlü ve ağır motor sayesinde, çalışma esnasında makine bulunduğu yerde oynama yapmaz. Bu sebep den dolayıda herhangi bir yere makineyi monte etmek zorunda kalmazsınız.
 
Tütün firmalarına tütün sarıyorsanız, bu makine tam size göre.
 
Bu Ürüne Ait Bütün Yedek Parçalar TikUcuz.com " Da !
 

Yasal Uyarı: Tütün mamülleri sağlığınıza zarar verir.
Yasal Uyarı: Kişisel Kullanım İçin Üretilmiştir.

Kapıda Ödeme Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Top O Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum02
4.000,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR