Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı

Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı
Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -25 %
Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı
Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı

Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı

Basit Fotoğraflarınızı Etkili ve Güçlü Reklamlara Dönüştürün!
Sosyal ağlarda ürün satıyor musunuz veya çevrimiçi bir mağazanız var mı?

Ürün markanızı ve müşteri dönüşüm oranınızı artırmak için stüdyo kalitesinde ürün fotoğrafçılığına ihtiyacınız var, Instant Home Photo Studio ™ yeterli aydınlatma ile profesyonel fotoğraflar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ürün Çekim Çadırı Mini Fon Fotoğraf Stüdyosu Ledli Işık Perdesi
Mini Stüdyo Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı

ANINDA GALERİ - USB gücünü kullanır. Sadece bağlanın, gösterin - ve çekin!
MONTAJI KOLAY - Etkili tasarım ve metal düğme tipi (daha güçlü) montajı doozy yapar - Kelimenin tam anlamıyla 10 saniye içinde bir fotoğraf stüdyosu oluşturabilirsiniz.
ÇOK AÇILI - Her açıdan resim çekebilmeniz için iki açıklığa sahiptir.
SIZDIRMAZ GÖLGELER YOK - Yanıltıcı gölgeleri ve yansımaları ortadan kaldırmak için parlak beyaz boncuklardan oluşan bir LED panel ile inşa edildi, ek aydınlatmaya gerek yok!
DEĞİŞTİRİLEBİLİR ARKA PLAN - Şaşırtıcı ürünlerinizin fotoğrafını çekmek için mükemmel, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde değişen renklerde 4 EVA arka planıyla birlikte gelir.
ÜRÜNLERİNİZİN EN İYİ GÖRÜNTÜSÜNÜ GÖSTERİR: Müşterilerinizin ürünlere aşık olmasını sağlayın! ve rakiplerinize BÜYÜK BİR AVANTAJ alın!

Beyaz led ışıklı ürün çekim çadırı ile çok kısa bir sürede fotoğraf çekimleri için mükemmel bir zemin oluşturabilirsiniz.
Fotoğraf meraklısı, sanatçı, online ürün satıcı, profesyonel fotoğrafçı ve ürün reklamı yapan kişi ve firmalar için tasarlanmış özel bir üründür.
Takı, aksesuar, oyuncak, saat ve aklınıza gelen diğer nesneler gibi küçük ürünlerin hızlı ve kolay şekilde fotoğrafının çekilmesini sağlar.
Katlanır manyetik devre yapısı ve yerleşik beyaz led ışıkları sayesinde gerekli maksimum aydınlatmayı sağlarsınız. Bu sayede fotoğraflarınızda gölge ve yansımalar önlenir.

Ürün Ebatları:
40*40 cm 

Paket İçeriği:
1 Adet Ana Stüdyo Kutusu
2 Adet Arka Panel (Siyah ve Beyaz)
1 Adet USB Micro Kablo

Ledli Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadır Kurulumu Video

Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Led Işıklı Ürün Fotoğraf Çekim Çadırı
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik43
899,90TL
1.199,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR