Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Keyifmatic Pro Hazneli Yarı Otomatik Kalın Sigara Sarma Makinesi

Keyifmatic Pro Hazneli Yarı Otomatik Kalın Sigara Sarma Makinesi
Bitiyor

Keyifmatic Pro Hazneli Yarı Otomatik Kalın Sigara Sarma Makinesi

Keyif Matic Pro Kalın Hazneli Yarı Otomatik Sigara Sarma Makinesi
En Son Ürünümüz Olan Keyifmatic Pro Son Derece Sessiz Olması Ve Yasal Olmasıyla Bilinir. 
Ürünümüzdeki Kullanılan Tüm İç Dış Parçalar Kendi İmalatımızdır Farklı Marka Parçalar Kullanmıyoruz. 

 

 

İleri Zamanda İhtiyacınız Olabilecek Tüm Yedek Parça, Adaptör Gibi Keyifmatic Pro Ürünümüzün İhtiyacı Olan Bu Ürünleri Dilediğiniz Zaman Sitemizden Temin Edebilirsiniz. 
Tütün Ürünleri Düzenleme Kanunu Nedeniyle Ürünlere Herhangi Yasal Bir Garanti Belgesi Veremiyoruz. 
Fakat ! Ustamız İle İleri Zamanda Makina İle İlgili Yaşadığınız Tüm Problemleri Çözebilirsiniz. 

Ustamız Görüntülü, Sesli Ve Mesaj Yolu İle Uzaktan Sizlere Talimat Vererek Makinayı Sizin Tamir Etmenizi Sağlıyor Fakat Sizin Çözemeyeceğiniz Bir Problem İse Tam Burada Ustamız Devreye Giriyor Eğer Ustamız İle Uzaktan Probleminizi Çözemezseniz Ustamız Sizlere Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firması Adını Sizlere Paylaşıyor Ve Sizde Kargolayıp Ustamıza Tamir Etmesi İçin Gönderiyorsunuz.

Kapıda Ödeme Keyifmatic Pro Hazneli Yarı Otomatik Kalın Sigara Sarma Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Keyifmatic Pro Hazneli Yarı Otomatik Kalın Sigara Sarma Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum179
6.500,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR