Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kara Şimşek 24 v Slim Çift Vuruşlu Hazneli Tütün Dolum Makinesi

Kara Şimşek 24 v Slim Çift Vuruşlu Hazneli Tütün Dolum Makinesi
Bitiyor

Kara Şimşek 24 v Slim Çift Vuruşlu Hazneli Tütün Dolum Makinesi

Kara Şimşek Slim 24 v Çift Vuruşlu Elektrikli Hazneli Sigara Sarma Makinesi

MAKİNA KENDİ İMALATIMIZDIR.
SES ÇIKARMAZ EVDE ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ.
TÜTÜN VE FİLTRE AYRIMI YAPMAZ.
DİBİNDE BOŞLUK BIRAKMAZ

 


SLİM FİLTRELERİN HEPSİNİ SARAR SÜPER SLİM DEDİĞİMİZ EN İNCE FİLTREYİ DAHİ SARAR.
ANAKART VE MOTORU PİYASADAKİLERE GÖRE DAHA KALİTELİDİR.
SERVİS GARANTİSİ VARDIR. MAKİNEYİ SATIN ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇTE TAMİRİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
ŞEHİR DIŞINDAN SİPARİŞLERDE OLASI BİR ARIZA DURUMUNDA SORUN ÇIKARAN PARÇA GÖNDERİLİR VE NASIL DEĞİŞTİRECEĞİNİZE DAİR GÖRÜNTÜLÜ KONUŞARAK YARDIMCI OLUNUR.
SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE TÜTÜN SARACAĞINIZ YERİ VEYA İŞİNİZİ AYARLAYIP SİPARİŞ VERİNİZ.
LÜTFEN MAKİNE HEM SLİM HEM NORMAL MAKARON SARAR MI DİYE SORMAYIN. HEM SLİM HEM KALIN SARMAZ. KALIN FİLTREYİ TAKTIĞINIZ UCA SLİM FİLTRE TAKAMAZSINIZ. VE HALİYLE SARAMAZSINIZ. SLİM MAKİNEYE KALIN FİLTRE TAKABİLİRSİNİZ FAKAT BUDA UCU SLİM OLDUĞU İÇİN KALIN FİLTREYİ DOLDURACAK KADAR TÜTÜN ÇIKMAZ. BU MAKİNELERİN UÇLARI KAYNAKLI OLUP EVDE DEĞİŞTİREBİLECEĞİNİZ BİRŞEY DEĞİLDİR.BU SEBEPTEN HEM SLİM HEM KALIN MAKİNE YOK.

Yasal Uyarı: Tütün mamülleri sağlığınıza zarar verir.
Yasal Uyarı: Kişisel Kullanım İçin Üretilmiştir.

Kara Şimşek 24 v Slim Çift Vuruşlu Hazneli Tütün Dolum Makinesi

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Kara Şimşek 24 v Slim Çift Vuruşlu Hazneli Tütün Dolum Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum96
12.000,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR