Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli

Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli
Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli
Bitiyor
Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli
Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli

Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli

Topmatic  Yarı Otomatik Hazneli Sigara Sarma Makinesi

1 saatte 4-6 arası el hızınıza göre sigara sarabilirsiniz.

Ürün size hazır halde gelmektedir. Aldıktan sonra fişe takıp direk çalıştırabilirsiniz.

Ortalama saatte 4-6 karton sarmaktadır.

Sarımda boşluk bırakmaz, tekel gibi sarım yapar.

Tütun fark etmeden sarma özelliği mevcuttur.

Makina sessiz özelliğe sahiptir.

Diğer makineler gibi çok gürültülü çalışmaz.

Yer kaplamaz, boyutu küçültülmüştür.

Kullanım açısından rahatlık sağlar.

 

 

Yarı otomotik sigara sarma makinesi, dolum işlemini elektrik yardımı ile gerçekleştiren, kollu sigara sarma makinelerine kıyasen, daha hızlı dolum yapan makinedir. En iyi yarı otomatik sigara sarma makinesi, Top o matic kollu sigara sarma makinesi ile yapılır. Top o matic makine Türkiye piyasasının tütün çeşitliliğine tam uyum sağlar. Diğer çoğu makine, nemli, toz, fazla saçaklı, vesaire. Gibi tütünleri zor doldurur yada dolduramazken, Top o matic makine her tütünü gerektiği gibi doldurur. Yarı otomatik sigara sarma makinesi Topmatik makinenin kollu versiyonuna, bazı mataryeller monte edilerek yapılır. Top o matic sigara sarma makinesinin üretiminde kullanılan, tütün kesme bıçağı, tütünü dolduran kaşığı, kaygan tütün haznesi ve özel yapılmış olan flitre takma ağızlığı, makaronların tam dolmasını sağlar. Bu mekanizmalar aynı andada, uzun süreli kullanıma dayanıklılık gösterebilir şekilde tasarlanmıştır. Yapım bakımından kızaklı sistem ile çalışması, tütünlerin ezilmeden, ufalanmadan flitrelere dolmasını sağlar. Bu sayede sigarada erken sönme, kül dökülme gibi can sıkıcı sorunların önüne geçilmiştir. Yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, şeffaf tütün haznesine sahiptir. Bu şeffaflık sayesinde, haznedeki tütün miktarını kontrol edebilir ve gerektiğinde tütün eklemesi yapabilirsiniz. Ayrıca bu hazne üzerine tasarlanan ve kullanılması basit olan, tütün sıkılık gevşeklik ayar mekanizması sayesinde, dilediğiniz ayarda makaronlarınızı doldurabilirsiniz. Kullanıcı yönünden bir çok şey düşünülerek meydana getirilen, yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, el ve ayak butonları ile kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede bir elinizle makaronu takarak diğer elinizin boşta kalması sağlanır. Mekanizmalara hereket veren motoru hem güçlü hemde sessiz çalışma özelliği taşır. Evde kullanılabilir. Olası tütün sıkışması durumunda, motor gücünün aksamlara zarar vermemesi için, sürücü kartına bağlı koruyucu görevi sigorta mevcuttur. Bu sayede mekanizmalar daha uzun süre kullanılabilir. Hassas mühendislik çalışması ile üretilen, yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, kaşık, bıçak gibi belirli zamanlarda değişmesi gereken parçaları, kolayca çıkarılıp, takılabilir yapıya sahiptir.

Bilyalı Lüx Siyah Sigara Sarma Makinesi Tütün Haznesi
Lüx Siyah Sigara Sarma Makinesi Tütün Dolum Haznesi
Bilyeli Makaralı Sistem
Mustafa Usta 'nın lüx sigara sarma makinalarında kullandığı sistemdir.

Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Top o Matic Lüx Siyah Hazneli
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum128
6.500,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR