Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Şifreli Kumbara

Şifreli Kumbara
Bitiyor Yeni -13 %

Şifreli Kumbara

Çocuklar için Para Bankası, Elektronik Kumbara ATM Otomatik Kaydırma Para Tasarrufu Bankası, Şifre ile, Kız Erkek Çocuklar için Hediye
Otomatik Para Kaydırma ve Para Bankası: Mini ATM gibi ön yuvaya itildiğinde nakit otomatik olarak bu elektronik kumbaraya çekilir. Ve madeni paralar üstten kolayca düşürülebilir. Dekoratif madeni para bankası, tasarruf etme alışkanlığını teşvik eder.

Güvenli ve Güçlü Malzemeler: Kumbara, toksik olmayan ve sağlam olan yüksek kaliteli çevre dostu ABS plastikten yapılmıştır. Kaliteli elektronik para bankası için en iyi Noel ve Doğum Günü Hediyeleri 3 4 5 6 7 8 9 yaşındaki erkek ve kızlar. Bu para bankası, çocuklarınızın kişisel eşyalarını nasıl koruyacaklarını öğrenmelerine yardımcı olacaktır.
Parola Koruması: Çocuklar için para kutusu güçlü bir şifre koruma cihazına sahiptir. (Varsayılan şifre 0000),Sadece doğru şifreyi girerek kumbara açılabilir ve size ait olan para alınabilir. Kılavuzun talimatlarına göre, istediğiniz dört basamaklı şifreyi ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz.

Yüksek Depolama Kapasitesi: 600 adet bozuk para veya 100 adet kağıt para saklayabilir. Piller: 3 x AA pil (dahil değildir). Çocuğun kişisel eşyalarını koruyun, çocuklar ATM Bankası, paraları kağıt paraları veya diğer önemli öğeleri saklayabilir, çocuklarınızın para tasarrufu konusunda iyi bir alışkanlık geliştirmelerine yardımcı olur. Çocuklar için Mükemmel Hediye: Çocuklar, oyuncaklar, şekerleme ve hediyeler için para biriktirirken cep harçlığının büyümesi eğlencelidir. Çocuklarınız, tasarruf etmenin ne kadar ödüllendirici olduğunu keşfederken bir doların değerini öğrenecekler. Çocukların doğum günü veya Noel için mükemmel bir hediye.
Çocuklar için Mükemmel Hediye: Çocuklar, oyuncaklar, şekerleme ve hediyeler için para biriktirirken cep harçlığının büyümesi eğlencelidir. Çocuklarınız, tasarruf etmenin ne kadar ödüllendirici olduğunu keşfederken bir doların değerini öğrenecekler. Çocukların doğum günü veya Noel için mükemmel bir hediye.

Kumbara Para Yutan Bankamatik modelidir.
Tamamı plastik malzemeden üretilmiştir.
2 pil ile çalışır
Para konulduğunda müzik eşliğinde parayı çeker.

Ürün Ebatları 
Uzunluk : 13,5 cm 
Genişlik : 12,5 cm 
Yükseklik: 19,5 cm

Paket İçeriği:
1 Adet Şifreli Kumbara (karikatür desenleri modele göre değişmektedir)

Şifreli Kumbara

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Şifreli Kumbara
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik561
699,90TL
799,90TL

Mevcut Seçenekler:

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR