Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu
Bitiyor -21 %
Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu
Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu
Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu

Özel ve çok kullanışlı hediye arayanlar için düşünülmüş, hem müzik kutusu hem de takı kutusu olarak kullanılabilecek Bavul Tasarımlı ve Balerinli Müzik ve Takı Kutusu.
İlginç ve sıradışı tasarımı ile odalarınızda veya çalışma masalarınıza tarz katacak, klasik müzik kutusu müziği çalma özelliği ile Bavul Tasarımlı ve Balerinli Müzik ve Takı Kutusu.
İlk görünüşü ile ufak bir bavulu andırsada birçok özelliği yapısında barındıran Balerinli Müzik Kutusu hem müzik kutusu hem de takı kutusu olarak kullanılabilmektedir.

 

Klasik müzik kutusu sesini bilenler, bu ürünü çok sevecek.
Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu, takılarınızı organize etmek için de kullanılabilmektedir.
Özel takılarınızı ve eşyalarınızı takı kutusu içerisinde rahatlıkla saklayabilirsiniz.
Bavul tam açıldığında iç bölgesinde takı ve yüzüklerinizi koyabileceğiniz özel bölmeler bulunmaktadır.
Şık ve özel tasarımı ile bavul tasarımlı müzik kutusu hayatınızın her alanında bulundurabilir, sevdiklerinize hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

 

Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu Ürün Özellikleri
Dekoratif müzik kutusu veya takı-süs kutusu olarak kullanılmaktadır.
Altında bulunan kurma kolunu kurduğunuzda içerisinde bulunan balerin çok romantik bir müzik eşlinde dönmeye başlar ve odanızda adeta bir nostalji şöleni yaşatır.
Gerçek tekerlekli valizin bire bir minyatürü olarak özenle tasarlanmıştır.
Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu Ürün Ölçüleri 21.5 cm. *  11 cm. *  8 cm. (stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecekdir)

Bavul Tasarımlı Müzik Kutusu Paket İçeriği
1 Adet Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutus

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Müzik Kutusu Bavul Tasarımlı Balerinli Müzik Kutusu
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik86
379,90TL
479,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR