Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Elbise Katlama Sihirbazı

Elbise Katlama Sihirbazı
Bitiyor Stok Yok

Elbise Katlama Sihirbazı

Elbise Katlama Sihirbazı
Dolabınızdaki her şey düzene girecek. Giysileriniz daha düzgün ve standart katlanmış olacak Giysileriniz daha düzgün katlanmış ve hepsi aynı ölçüde olacak Kıyafetlerinizin ütüsü kolay bozulmayacak Basit kullanımı sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak ve size , zamandan kazandıracak Her türlü..
.

Dolabınızdaki her şey düzene girecek. Giysileriniz daha düzgün ve standart katlanmış olacak Giysileriniz daha düzgün katlanmış ve hepsi aynı ölçüde olacak Kıyafetlerinizin ütüsü kolay bozulmayacak Basit kullanımı sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak ve size , zamandan kazandıracak Her türlü t-shirt, gömlek, pantolon, etek, elbise, hatta havlu ve çarşaflarınızı katlamak için kullanabilirsiniz. Kullanımı o kadar kolay ki 3 yaşındaki çocuğunuza bile katmayı öğretebilirsiniz. Plastik malzemeden yapıldığından dolayı ağır değildir Açıkken 70 x 60 cm., kapalıyken 23 x 60 cm. ölçülerindedir. 

Bu Gömlek Katlama Tahtası ile kıyafet katlamayı kolay ve ilginç bulacaksınız! Gömleklerinizi, pantolonlarınızı ve havlularınızı 3 saniye gibi kısa bir sürede sadece 3 kolay adımda her zaman eşit ve eşit bir şekilde katlayabilirsiniz. Dolaplarınızı, raflarınızı ve çekmecelerinizi mükemmel bir organizasyona dönüştürecek!
 

 

Kolay ve Hızlı: Gömleklerinizi, pantolonlarınızı, havlularınızı ve kalın giysilerinizi bu çamaşır klasörünü kullanarak dakikalar içinde katlayın.
Sağlam ve Uzun Ömürlü: Klasör, uzun ömürlü, sağlam, esnek PP kompozit malzemelerden yapılmıştır, sıcak ve soğuk şiddetli iklim değişikliği ile gevrekleşmeye neden olmaz.
Hızlı ve Eğlenceli: İşleri halletmek için 3 adım ve 3 saniye. Çamaşır katlama çok eğlenceli olabilir.
Yerden Tasarruf: Alanı optimize ederken dolaplarınızı ve çekmecelerinizi düzenli tutun.
Kolay Saklama: Fazla yer kaplamadan kolayca saklamak için katlayın.

Ürün Boyutları:
Kapalı: 59 cm (Boy) x 22,5 cm (En)
Açık Hali: 59 cm (Boy) x 70 cm (En)

Paket İçeriği:
1 Adet Elbise Katlama Sihirbazı

Kapıda Ödeme Elbise Katlama Sihirbazı Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Elbise Katlama Sihirbazı
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik488
69,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR