Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
Bitiyor -37 %
Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
Dahili Yüksek Kaliteli Bıçak

Yüksek mukavemetli ultra ince metal ağ ve ultra ince hareketli yüzer bıçağın kombinasyonu hızlı ve kolay bir şekilde tıraş olabilir, böylece hassas ve temiz bir görünüm sağlar.

 

Şarj Edilebilir:
 Dahili esnek USB şarj arayüzü, bir bilgisayara veya başka bir ekipmana bağlanmak için orijinal konumuna döndürmeniz, her zaman ve her yerde şarj etmeniz, 8 saat şarj edilebilir, 45 dakika sürekli kullanım.

 

Güzel Tasarım:
İnce tasarım, bir cep telefonu ekranından daha küçük, cebe koyması kolay, bıçak kapağı ve küçük bir mıknatıs, bıçağı korumak için birbirine çok yakın.


Kullanımı kolay:
 Tek tuşla çalıştırma, anahtar gövdenin yanına yerleştirilir, hafifçe itin, sakalı çıkarmak kolaydır.
Islak ve kuru, tüm vücut yıkanır, duşta kullanılabilir!


 

Güvenli Tıraş: 
Bu tıraş bıçağı hassas ciltler için uygundur. Sürtünmeyi azaltmaya ve sakal tıraşının pürüzsüzlüğünü artırmaya yardımcı olur.
Yüz hatlarını takip eder ve cildi tahriş etmeden derinlemesine ve rahat bir şekilde tıraş olur.


 

 

Yaşam Temel Öğeleri:
Hızlı ve verimli tıraş sonuçları sağlayın, zamandan ve enerjiden tasarruf edin, kullanışlı, kompakt, aile, seyahat ve kamp için ideal ve baba ve koca için ideal bir hediye.


 

 

Paket İçeriği:
1 Adet Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi

 

Arama Kelimeleri (Kemei 100-240V Bryom RD-9001 Dearling RD-6009 Kemei Deri Kılıf 240V 3D)

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Deri Çantalı Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik225
629,90TL
999,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR