Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
Bitiyor -13 %
360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
KS-514 360º Wi-Fi IP Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
Bebek Güveliğini Her Yerden Takip

Bebek güvenliğinin her yerden takip edebilme imkanı sunan wi – fi bağlantılı güvenlik kamerasıdır. İnternetin bulunduğu her yerden istenilen saatte, tablet ya da akıllı cihazlar üzerinden görüntülerin takip edilmesini sağlar.

Kamera Hareketini Kontrol İmkanı
Ürün, 90 – 120 derece yukarı ve 270 – 355 derece sağ – sol yönlerine hareket etme özelliğindedir. Bu özelliği sayesinde görüntü takibi esnasında istenilen yöne doğru kamera yönlendirilerek takip edilebilir.

Kaydet ve İzle
Ürün, kullanıldığı alandaki tüm görüntüleri kaydetme özelliğine sahiptir. Bu sayede görüntü takibi yapılamadığı ya da izlenemediği durumlarda kaydedilip mail ya da mesaj olarak gönderilebilir. Böylece takibi yapılamayan kısımlar daha sonradan izlenebilir.

Çift Yönlü Ses Özelliğinde
Kayıt yapılan alandaki tüm sesler kaliteli ses sistemi sayesinde net bir şekilde duyulur. Aynı zamanda kameranın olduğu alana çift yönlü ses özelliği sayesinde sesli yanıt verilebilir.

Farklı Amaçlarda Kullanım
Ürün sadece bebek güvenliği için değil; evde tek kalan evcil hayvan takibi için, ev ve iş yeri güvenliği için ya da bakıma muhtaç kişilerin ev takibi için kullanılabilir.

HD Görüntü Kalitesi
Gündüz ve gece yapılan kayıtların en temiz ve net haliyle izlenmesini sağlayan bir üründür. HD görüntü kalitesine sahip ürün tüm detayları net bir şekilde gösterir.

Teknik Özellikler
Enerji Kaynağı Pil
Renk Beyaz
Kamera Var
Model KS-514
Cihaz Tipi Kamera
Menzil (İç Mekan) 12 M
Mikrofon Özelliği Yok

Paket İçeriği:
1 Adet KS-514 360º Wi-Fi IP Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
1 Adet Braketi
1 Adet Güç Adaptörü
1 Adet Kullanma Kılavuzu

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik119
1.299,90TL
1.499,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR