Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı

Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
Bitiyor -33 %
Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı

Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı

Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
Pratik Baş Parmak Sebze Kesme Ayıklayıcı
Hasat Toplama İşlemini Hızlı ve Kolay Hale Getirin!

Hiç parmak toplayan sebzelerinize zarar verdiniz mi? Evet ise, neden bu Özel Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağını seçmiyorsunuz! Parmaklarınızı incitmeden sebze, fasulye ve çay toplamanıza yardımcı olan en güvenli ve en kullanışlı bahçe aracıdır.
Özel bir silikon parmak kılıfı kullanılır ve benzersiz esneklik, giydiğinizde kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Parmaklarınızı böcek ilacı enfeksiyonundan ve iltihaplanmadan korur. Çeşitli sebzeleri ve hatta budama dallarını toplamak için kullanabilirsiniz.

Dayanıklı
Paslanmaz çelik bıçak ve silikondan yapılmış bıçak keskin ve dayanıklıdır. Silikon eldivenler, bıçağın parmaklarınıza zarar vermesini önleyecek kadar yumuşak ve kalındır.

Bakımı kolay
Silikon baş parmak bıçak seçicimizin bakımı çok kolaydır, sadece suyla temizleyin ve ardından gölgede kurutun. Bıçak kapaklarını kapatın ve çocuklardan uzak tutun.

Güçlü ve Verimli
Özel yay bıçağı tasarımı, kesmeyi kolaylaştırır ve işçilikten tasarruf sağlar. A sınıfı paslanmaz çelik kullanılarak yapılmıştır, sağlamdır ve toplama sırasında bükülmez veya kırılmaz.
Hasat ve Toplama verimliliği daha yüksektir ve evinizin bahçesinden çeşitli yiyecekleri hasat etmenizi sağlar. Aynı zamanda, kesilmez eldivenler parmaklarınızı korumak için başparmağınızla birleşir.

Parmak Koruyucu
Özel Demir Çivi Başparmak Bıçağı, meyve pişirmek veya hasat etmek için sebzeleri düzeltirken en iyi parmak koruyucusu olacaktır. Tırnaklarınızı ve parmaklarınızı yaralanmalardan korur.
Ayrıca, ellerinizi temiz tutarak sebzeleri sürekli topladıktan ve hasat ettikten sonra tırnak lekelerini önleyecektir. Toplama sırasında ellerinizi kolayca bırakabilir ve iş verimliliğini artırabilirsiniz

Kullanımı kolay
Takması çok kolay, sadece başparmak bıçağını baş parmağınıza koymanız, parmak kelepçesini işaret parmağınıza koymanız ve sonra çalışabilirsiniz.

Giymesi Keyifli
Esnek bir silikon başparmağı ile ince elastikiyet, giydiğinizde sizi rahat ettirir. Çoğu başparmak ölçüsü için uygundur ve kolayca düşmez.

Yaygın olarak kullanılan
Başparmak bıçağı, çeşitli çiftlik ürünlerini toplamak için uygundur. Biber, fasulye, çilek ve üzüm gibi sebze ve meyveleri toplamak için kullanın. Bahçe dallarının kırpılması için uygundur ve işlemi hızlandırır.
Sadece tırnakları yaralanmalardan korumakla kalmaz, aynı zamanda tırnak enfeksiyonlarını da önler ve elle toplamadan daha etkilidir.

Paket İçeriği:
1 Adet Pratik Baş Parmak Sebze Kesme Ayıklayıcı

Kapıda Ödeme Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik523
199,90TL
299,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR