Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Otomatik Saç Örgü Makinesi

Otomatik Saç Örgü Makinesi
Otomatik Saç Örgü Makinesi
Bitiyor Stok Yok
Otomatik Saç Örgü Makinesi
Otomatik Saç Örgü Makinesi

Otomatik Saç Örgü Makinesi

Otomatik Saç Örgü Makinesi
İlk otomatik örgü teknolojisi ile üretilmiş ve bayanların yanından asla ayırmayacakları Otomatik Saç Örgü Makinesi
Kendine özen gösteren bayanların güzel gözükmeleri için saçlarını örmelerinde pratik bir şekilde kullanabilecekleri Otomatik Saç Örgü Makinesi

Görmeden ve zor olan saç örme işlemini en pratik ve zahmetsiz olarak yapma fırsatı sunan saç örgü makinesi ile dilediğiniz her yerde saçlarınızı mükemmel bir şekilde örebileceksiniz.
Saçınızı daha hızlı ve kolay örmenizi sağlayacak olan saç örme makinesi ile saçınızı örmesi için bir başkasına ihtiyaç duymayacaksınız.

Saç Örgü Makinesi Özellikleri:
Kolay bağlantı için cımbız dönen ve otomatik (saat yönünün tersine) örgü pigtails
2 yönlü olarak çalışmaktadır ve saçınızı örerken özel mekanizması sayesinde saçlarınızı acıtmadan işlemi gerçekleştirir.
İlk otomatik örgü teknolojisi
Kolay ve pratik örgüler!
2 adet AA pil ile çalışmaktadır.
Yeni Tasarım: - Ergonomik - Özel patentli geniş saç tutucu
Çift Fonksiyonlu Tuş:
Saat yönünde dönen cımbızlar
Saat yönünün tersine dönen başlık
Sonuç: Kolay ve pratik mükemmel örgülü saçlar
 

Paket İçeriği
1 Adet Saç Örgü Makinesi
2 Adet Klips

 

Otomatik Saç Örgü Makinesi

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Otomatik Saç Örgü Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik106
329,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR