Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir? 

3000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sistemde belirtilmektedir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim? 
Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim? 
Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmadan vereceğiniz siparişlerde sadece Kredi kartı ve BKM Ekspres ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır? 
300 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.


Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim? 
Kapıda yalnızca nakit/kredi kartı ödeme alınmaktadır. Kapıda kredi kartı ile ödeme için sipariş sonrasında not yazmanız yada bize bildirmeniz gereklidir.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim? 
Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi anlaşmalı kargo ile iade ederek, iadelerinizi nakit olarak tahsil edebilirsiniz.
Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. Kargo ile yapılan tüm iadeler internet mağazamızda kullanılmak üzere para puan olarak tanımlanacaktır.
İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir? 
Kapıda ödeme hizmet bedeli olan iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim? 
Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için en yakın mağazamıza faturanız ile birlikte giderek iade tutarını nakit olarak tahsil edebilirsiniz. Depomuza gönderilen ‘kapıda ödeme iadeleri’ müşteri hesabınıza para puan olarak tanımlanacaktır. Para puan yalnızca internet mağazamızda kullanılabilir.