İletişim

LÜTFEN DESTEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE ARAYINIZ.
En Ucuz İlginç Pratik Ürünler Kapıda ÖdemeKargo Takibini Nasıl Yapabilirim Sms, mail, sipariş geçmişi ve anasayfamızda bulunan kargo takip linkinden siparişinizi kontrol edebilirsiniz. Sipariş geçmişinden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.
Siparişlerimi Nasıl Takip Edeceğim?
Firmamızın ARAS, PTT, UPS, MNG, SÜRAT firmaları ile anlaşması bulunmaktadır.
Siparişlerimi Nasıl Takip Edeceğim? Siteden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı cep telefon numaranıza /mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. SMS ile size ulaştırılan gönderi kodu ile sitenin sol bölümünde yer alan KARGOM NEREDE ? butonuna tıklayarak kargonuzu sorgulayabilirsiniz.
Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ? Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. (Sms, Çağrı Merkezi, Mail yolu ile bilgilendirmede yapılmaktadır.) Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Siparişlerim Ne Zaman Ulaşır? Siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / adres bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin işleme konulabilmesi için için öncelikle siparişinizin ödeme / adres bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile, sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir. Banka tarafından sipariş onayı sistemimize ulaştığında, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir. Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, ürün temin durumuna göre ortalama 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürün stoklarımızda ise hafta içi saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz o gün size gönderilir. Saat 16:00'ten sonraki siparişlerini ertesi gün gönderilir. Cumartesi günü 16:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınır, bu nedenle elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

İletişim Formu

Adınız:


E-Posta Adresiniz:


Mesajınız:


Güvenlik kodunu giriniz: